Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší!

patrik.aus@ausinterier.cz

Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší! PAAW living Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší! PAAW living Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší! PAAW living Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší! PAAW living Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší! PAAW living Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší! PAAW living

„Dostupnost úžasných přírodních zdrojů a kvalitních materiálů, poctivost a preciznost místních tvůrců a výrobců, jejichž umění přechází z generace na generaci, a originalita v každém detailu. To vše dává krásu a jedinečnost našemu nábytku a dekoracím, které Vám přinášíme.“

Portfolio stylů a druhů

Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší, nebo dokonale zapadne do Vašich prostor – hotelu, penzionu, baru či kavárny.
Naše nabídka stylů je obsáhlá.

Artwork

Naše možnosti, nápady a kreativita nemají hranice a v rámci nábytku dokážeme opravdu hodně. Prohlédněte si naši galerii a přesvědčte se.
Reference jsou odrazem naší práce a toho, že ji děláme kvalitně a poctivě. Podívejte se do fotogalerie námi provedených realizací a přesvědčte se.

Galerie

Hledáte něco přirozeného a přitom výjimečného? Nebo něco bláznivého až dokonce avantgardního?
Hodí se Vám více přírodní a jednoduchý, nebo spíše honosný a dominantní?
Potřebujete hlavně moderní a výrazný? Vše, co vyrábíme, je neobyčejné, přesto krásné a přitažlivé. Nechte se inspirovat v naší galerii …

Portfolio

Naše společnost se specializuje na výrobu, prodej a distribuci nábytku a dekorací z exotických dřevin a přírodních materiálů.
Kromě velkoobchodu Vám nabízíme naše služby a dlouholeté zkušenosti v oblasti realizace projektů a výroby nábytku na zakázku.

Nabízíme nákup a odběr nábytku z masivu i jiných materiálů, bytových doplňků a dekorací, za účelem dalšího prodeje.

Realizujeme projekty pro soukromé i komerční prostory. Vybavujeme interiéry i exteriéry, v Čechách i v zahraničí.

Vyrobíme Vám unikátní a originální nábytek z masivu, přesně podle Vašeho požadavku, přání, vkusu nebo potřeb.